pro vás

22. ledna 2008 v 22:08 | Bára |  my ideas
sedím v koutku..ve skutečnosti v krásném černém koženém křesle, ale někde v duši, tam, kde nás nikdo nevidí a nehlídá, v koutku...jako zamlklá malá holčička s velkýma očima plných slz...které dopadají někam do hloubky..do hloubky srdce..a pokaždé, když se jedna z nich dotkne jejího srdce, je to jako rána nožem..za vše, co jí kdo udělal..je to nespravedlivé..ničí své srdce za ostatní..
ach bože, kéž by se vše dalo vrátit zpět....vybrat jinou školu, jiné dětství...jiné rodiče..
proč rodiče..vypadám, že mám vše, co potřebuji...jídlo, hezké oblečení, svůj pokoj, lásku...tak kde se sakra stala chyba?!
a andělé se zpili krabičákem

sedí a třepe se strachem...husí kůže po celém těle...křik v jejím srdci..vlastně ne-v jejím pokoji..nebo vedlejším? je ráda, že tam není s ní..už by ji nedokázala bránit..on má až moc silnou ruku...a zmůže ona, malé dítě?
křik se zesiloval, až myslela, že jí praskne hlava..to tak křičí on, nebo něco v její hlavě? vzlyky z vedlejšího pokoje..bože, ať to už skončí! ale bůh neslyší...praskne mi z toho křiku hlava, uvědomí si...tlumená rána...vmžiku křik ustane..maminko! ach bože, proč nás neslyšíš...
a andělé se někde flákají

její krásné rovné zuby, tvář tak hebká a krásná i bez líčidel...a hlavně objetí...pevné..cítim se bezpečně, uvědomila si..ale..co když to jednou skončí? nebo začne zase ten křik?
kapička, sotva viditelná, se vynořila z koutku oka...pevně sevřela víčka
ne, maminka to nesmí vidět
ale pro boha by nejraději vyplaka celý potok slz
jen aby si jí všiml
a andělé si zapomněli nasadit křídla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaja Kaja | Web | 22. ledna 2008 v 22:09 | Reagovat

Máš hezů blog. Design a hlavně články který máš sou zajímavý. Tak jestli chceš, podívje se na můj blog a přidej komentář k nejnovějšímu článke. Děkuju ti.

Karin

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama